Англійська мова

Нова програма з англійської мови!!!!


   До уваги школярів, студентів та для тих, хто просто хоче вивчати англійську мову! Пропонуємо спеціальну програму “Step in your life”.

   Навчання проводитиметься за унікальною методикою, де будуть задіяні всі аспекти мовлення людини: слуховий, зоровий, письмовий. Навчання відбуватиметься за підручниками видавництв OXFORD CAMBRIDGE і MACMILLAN.

Ми пропонуємо Вам вивчати англійську мову за такими рівнями:

 1. Beginner - Початковий (нульовий). 
  На цьому рівні студент практично нічого не знає англійською мовою і починає вивчати предмет з нуля, включаючи алфавіт, основні правила читання, чергові фрази вітання та інші завдання даного етапу. По закінченні рівня Beginner, учні, як правило, можуть легко відповідати на питання при знайомстві з новими людьми. Наприклад: Як тебе звати? Скільки тобі років?  Звідки ти і де живеш? і т.д. А також можуть рахувати до ста, по буквах вимовляти своє ім'я та особисті дані.
 2. Elementary - Елементарний.
  Цей рівень передбачає знання деяких азів англійської мови. Рівень Elementary дає можливість студентам використовувати вивчені раніше фрази в більш вільній формі, а також прищеплює цілий ряд нових знань. На цьому етапі студенти вчаться коротко розповідати про себе, про погоду і час, про розпорядок дня і т.д. У плані граматики, на цьому рівні відбувається початкове знайомство з наступними часами: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Future Simple (will, to be going to) і Present Perfect. 
 3. Pre-Intermediate - Нижче середнього.
  Наступний рівень Pre-Intermediate, дійшовши до цього рівня, студенти вже мають уявлення про те, як будуються багато пропозицій і фрази, можуть говорити коротко на різні теми. Рівень Pre-Intermediate додає впевненості і розширює навчальний потенціал. З'являються більш довгі тексти, більше практичних вправ, нові граматичні теми і більш складні структури. У плані усних навичок, пройшовши рівень Pre-Intermediate можна сміливо вирушати в подорож і шукати будь-яку можливість використовувати свої знання на практиці. 
 4. Intermediate - Середній. 
  Рівень Intermediate закріплює знання, отримані на попередньому етапі, а також додає багато нової лексики, в тому числі і складної. Наприклад, особистісна характеристика людей, наукові терміни, професійна лексика і навіть сленг.  Перевага даного етапу в тому, що в багатьох сучасних компаніях високо цінуються співробітники зі знанням саме рівня Intermediate. Також цей рівень ідеально підходить для завзятих мандрівників, оскільки він дає можливість вільно розуміти співрозмовника і висловлюватися у відповідь. 
 5. Upper Intermediate - Вище середнього.
  Якщо студенти переходять на даний рівень, це означає, що вони вміють вільно розуміти швидку англійську мову і без труднощів спілкуватися, використовуючи той словниковий запас, який вже придбали. На рівні Upper-Intermediate з'являється можливість значно більше використовувати англійську на практиці.
 6. Advanced - Просунутий. 
  Рівень Advanced необхідний для фахівців і студентів, які хочуть досягти високої англійської. На відміну від рівня Upper-Intermediate, тут з'являється багато цікавих зворотів, у тому числі і ідіом. Знання часів і інших граматичних аспектів, вивчених раніше, тільки поглиблюється і розглядається з інших несподіваних ракурсів. Теми обговорення стають більш специфічними та професійними.

   Проте, пам’ятайте, що лише cистематичне виконання домашніх завдань та регулярне відвідування занять є основною запорукою вивчення мови.

Про нас

“Скарбниця мов” - курси іноземних мов. Ми працюємо за особливою методикою, розробленою фахівцями. Викладачі із досвідом роботи за кордоном допоможуть швидко подолати мовний бар’єр та досконало вивчити мову. Заняття відбувається двічі на тиждень у зручний для Вас час. У кінці навчання проводиться тест для оцінки засвоєння Вами курсу. Заняття поділяється на 5 частин: граматика; мовна тема, тексти та нова лексика; слухання або перегляд фільму; спілкування; ігри. І все це за 1.5 год. Результат Ви помітите після 1 місяця навчання, а саме головне зможете вільно спілкуватись на теми, пройдені під час занять. Прийдіть та почніть вивчати, не відкладайте це на завтра!

Наші координати

Адреса:

м.Львів,

вул. Рубчака, 25

ТРАНСПОРТ, ЯКИЙ ДО НАС ЇДЕ.

Ми на GoogleMaps

Copyright © 2019 - Скарбниця мов
*