Французька мова

          Пропонуємо вивчення французької мови для дітей із 7 років. Заняття проводяться із використанням підручників, які призначені для спілкування дітей у повсякденних ситуаціях та з метою пробудити інтерес та допитливість до вивчення французької мови.

          Підручник французької мови “Alex et Zoe et compagnie” – це новий цікавий метод навчання, який наповнений гарним настроєм, і є прекрасним способом, щоб почати вчити французьку мову. Підручник містить 60 уроків. Кожен урок розрахований на 45 хвилин. Головні герої Алекс і Зоя зацікавлюють дітей на кожному уроці.

Про нас

“Скарбниця мов” - курси іноземних мов. Ми працюємо за особливою методикою, розробленою фахівцями. Викладачі із досвідом роботи за кордоном допоможуть швидко подолати мовний бар’єр та досконало вивчити мову. Заняття відбувається двічі на тиждень у зручний для Вас час. У кінці навчання проводиться тест для оцінки засвоєння Вами курсу. Заняття поділяється на 5 частин: граматика; мовна тема, тексти та нова лексика; слухання або перегляд фільму; спілкування; ігри. І все це за 1.5 год. Результат Ви помітите після 1 місяця навчання, а саме головне зможете вільно спілкуватись на теми, пройдені під час занять. Прийдіть та почніть вивчати, не відкладайте це на завтра!

Наші координати

Адреса:

м.Львів,

вул. Рубчака, 25

ТРАНСПОРТ, ЯКИЙ ДО НАС ЇДЕ.

Ми на GoogleMaps

Copyright © 2019 - Скарбниця мов
*