Німецька мова

Німецька моваКурси по вивченню німецької мови дають можливість відкрити для себе особливості культури центральної Європи. Скільки прекрасних літературних творів написано німецькою! Вивчення німецької мови зробить  їх доступними Вам в оригіналі.

 

  • НІМЕЦЬКА МОВА – одна з найбільш поширених мов в Європі і одна з офіційних мов уряду ЄС для ведення переговорів і самітів. Німецька мова використовується для реалізації більшості бізнес-проектів і є основним засобом комунікації для вирішення ділових питань.
  • НІМЕЦЬКОЮ ГОВОРЯТЬ в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Бельгії. Общини, що розмовляють німецькою, збереглися в США, Канаді, Росії, Казахстані та в деяких країнах Південної Америки.
  • ЗНАЮЧИ ЦЮ МОВУ, Ви зможете оперативно дізнаватися про наукові досягнення у всіх галузях сучасної науки. Нарешті курси німецької мови допоможуть Вам краще пізнати і зрозуміти Німеччину, її історію та культуру.
  • СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ, які використовуються на курсах по вивченню німецької мови, дозволять Вам отримати необхідні знання незалежно від Вашого початкового рівня володіння мовою.

Rotraud Cros “10 kleine Zappelmanner”


Schnee! Schnee! Schnee!

Liebes Windchen, weh!

Weh mir beide Hande voll,

Dass ich mir ein’n Schneeball roll’!

Schnee! Schnee! Schnee!

Liebes Windchen, weh!


Weiss sind alle meine Kleider

Weiss, weiss, weiss sind alle meine Kleider,

Weiss, weiss, weiss ist alles, was so weiss ist,

Weil mein Vater Backer, Backer ist.

Blau, blau, blau sind alle meine Kleider,

Blau, blau, blau ist alles was ich hab’.

Darum lieb’ ich alles, was so blau ist,

Weil mein Bruder Bauarbeiter ist.

Bunt, bunt, bunt sind alle meine Kleider,

Bunt, bunt, bunt ist alles, was ich hab’

Darum lieb ich alles, was so bunt ist,

weil meine Mutter Schneiderin ist.


 

Про нас

“Скарбниця мов” - курси іноземних мов. Ми працюємо за особливою методикою, розробленою фахівцями. Викладачі із досвідом роботи за кордоном допоможуть швидко подолати мовний бар’єр та досконало вивчити мову. Заняття відбувається двічі на тиждень у зручний для Вас час. У кінці навчання проводиться тест для оцінки засвоєння Вами курсу. Заняття поділяється на 5 частин: граматика; мовна тема, тексти та нова лексика; слухання або перегляд фільму; спілкування; ігри. І все це за 1.5 год. Результат Ви помітите після 1 місяця навчання, а саме головне зможете вільно спілкуватись на теми, пройдені під час занять. Прийдіть та почніть вивчати, не відкладайте це на завтра!

Наші координати

Адреса:

м.Львів,

вул. Рубчака, 25

ТРАНСПОРТ, ЯКИЙ ДО НАС ЇДЕ.

Ми на GoogleMaps

Copyright © 2019 - Скарбниця мов
*