Іспанська мова

 Іспанська мова Іспанська - друга після англійської мова за кількістю носіїв. Вас зрозуміють не лише в Іспанії, але в обох Америках, і навіть у Африці.
 Навчання передбачає проходження трьох послідовних рівнів:

  • з нуля
  • середній
  • для загального розвитку

  Навчання проводиться за авторською методикою, розробленою на базі оригінальних іспанських підручників для іноземців. Плюс до цього вкраплення з історії, звичаїв та культури Іспанії та латинської Америки.

VENCEREMOS!

Про нас

“Скарбниця мов” - курси іноземних мов. Ми працюємо за особливою методикою, розробленою фахівцями. Викладачі із досвідом роботи за кордоном допоможуть швидко подолати мовний бар’єр та досконало вивчити мову. Заняття відбувається двічі на тиждень у зручний для Вас час. У кінці навчання проводиться тест для оцінки засвоєння Вами курсу. Заняття поділяється на 5 частин: граматика; мовна тема, тексти та нова лексика; слухання або перегляд фільму; спілкування; ігри. І все це за 1.5 год. Результат Ви помітите після 1 місяця навчання, а саме головне зможете вільно спілкуватись на теми, пройдені під час занять. Прийдіть та почніть вивчати, не відкладайте це на завтра!

Наші координати

Адреса:

м.Львів,

вул. Рубчака, 25

ТРАНСПОРТ, ЯКИЙ ДО НАС ЇДЕ.

Ми на GoogleMaps

Copyright © 2019 - Скарбниця мов
*