Відгуки.
Сторінки:
1
Надія

Курси рекомендую всім! Я, мама двох дітей, які навчалися у п. Тетяни Волошин. Мій син займався у неї 9 років поспіль. Зараз вільно володіє англійською. По закінченню школи здав ЗНО з англійської мови на 192 бали. Коли поступив у ВНЗ Польщі перед навчанням здавав тести на визначення рівня знань англійської мови, отримав рівень В2+, що говорить про правдивий рівень знань, який підтверджено за кордоном. Це все завдяки наполегливій праці та прагненню п. Тетяни давати максимальних знань своїм учням.
Моя донька теж навчається у Тетяни Волошин вже 9-ий рік. Як і син, розмовляє вільно англійською і не лише в межах школи чи тут, на курсах. Донька не боїться говорити з іноземцями, бо впевнена в своїх знаннях. Їй доводилося розмовляти і з носіями мови з США, які підтвердили, що вона добре розмовляє англійською. Постійно бере участь у різних конкурсах і олімпіадах і п. Тетяна завжди готова їй допомогти чи порадами, чи спеціальною підготовкою. Тетяна дуже переживає за своїх учнів, бо це є її улюблена робота. Особисто я бачу результат навчання на цих курсах, бо він підтверджений не лише в Україні, а й за кордоном. Тому з впевненістю можу рекомендувати ці курси і п. Тетяну Волошин.

викладено 06.03.2017 15:17:03
додати відгук
 якщо не розпізнати.
введіть код (обов`язкове поле)

Про нас

“Скарбниця мов” - курси іноземних мов. Ми працюємо за особливою методикою, розробленою фахівцями. Викладачі із досвідом роботи за кордоном допоможуть швидко подолати мовний бар’єр та досконало вивчити мову. Заняття відбувається двічі на тиждень у зручний для Вас час. У кінці навчання проводиться тест для оцінки засвоєння Вами курсу. Заняття поділяється на 5 частин: граматика; мовна тема, тексти та нова лексика; слухання або перегляд фільму; спілкування; ігри. І все це за 1.5 год. Результат Ви помітите після 1 місяця навчання, а саме головне зможете вільно спілкуватись на теми, пройдені під час занять. Прийдіть та почніть вивчати, не відкладайте це на завтра!

Наші координати

Адреса:

м.Львів,

вул. Рубчака, 25

ТРАНСПОРТ, ЯКИЙ ДО НАС ЇДЕ.

Ми на GoogleMaps

Copyright © 2019 - Скарбниця мов
22568
*